NAŠE PIONIRKE IN MLADINCI TUDI NA DRŽAVNO PRVENSTVO

29.10.2011

Na Športnem igrišču RCU v Lukovici je v soboto, 29.10.2011, potekalo Regijsko gasilsko tekmovanje gasilske mladine najboljših občinskih gasilskih društev iz Regije Ljubljana III., ki jo sestavlja 8 gasilskih zvez (Komenda, Kamnik, Mengeš, Domžale, Moravče, Lukovica, Litija in Šmartno pri Litiji).

Gasilska mladina ni želela zaostati za rezultati članic in so se potrudili in presenetili.

Med PIONIRKAMI je ekipa PGD KOMENDA v sestavi: EVA OSREDKAR, EVA MIKELJ, NINA MIKELJ, MAJA BRIŠNIK, ANA JENC, LARA OBLAK, TINA JENC, ANA JUHANT in MARTINA SMOLNIKAR pod mentorstvom ANICE HORVAT ter DAMJANE in ANE BRICELJ zasedla drugo mesto in s tem uvrstitev na Državno prvenstvo.

Med MLADINCIje ekipa PGD KOMENDA v sestavi: MATIC SMREKAR, LARA ŠKAFAR, KLARA MAČEK, KARMEN PETEK, JAKA MAČEK, KLARA ZADRGAL, ROK REPENŠEK, ALJAŽ ŠTEBE, ROK HAFNER  in ROK BRIŠNIK pod mentorstvom MIHAELE POGLAJEN prav tako zasedla drugo mesto in udeležbo na Državnem prvenstvu.

REZULTATI

V prihodnjem letu bomo tako na Državnem prvenstvu zastopani s kar štirimi ekipami. Lep uspeh za društvo.

Vsem ekipam in njihovim mentorjem iskreno čestitam in jim na naslednji stopnji želim obilo uspeha!

NA POMOČ!

Poveljnik Slavko