Dne 19.11.2016 smo ob 3:25 prejeli poziv »Huda prometna nesreča na Glavarjevi cesti«, kjer je ob 3.20 osebno vozilo trčilo v škarpo. V intervenciji je naše društvo sodelovalo z 2 voziloma in 10 operativci. Na intervenciji si bili prisotni tudi sotovariši iz PGD Moste in PGD Kamnik. Reševalci NMP iz Kamnika so s kraja dogodka odpeljali eno težko poškodovano osebo, ena oseba – operativni gasilec sosednjega društva – je izgubila življenje, medtem ko je bila tretja oseba le lažje poškodovana. Gasilci smo kraj prometne nesreče protinaletno in protipožarno zavarovali, posuli razlite tekočine, odklopili akumulator ter pomagali reševalcem pri oskrbi poškodovane osebe. Nudili smo tudi pomoč policistom, kriminalistom in preiskovalnemu sodniku pri ogledu z razsvetljavo. Intervencija se je za naše društvo zaključila ob 7:55.

image2 image4 image8 image10 image12 image14 image16 image18 image20 image22