Na Silvesterski večer dne 31.12.2016 smo ob 21:47 prejeli poziv »Moste-Nasovče, Prometna nesreča, vozilo na strehi. Brez poškodovanih«. Na intervencijo smo izvozili z vozilom 01 (GVC 16/25) s 5 gasilci in vozilom 03 (GVM) z 8 gasilci. Na kraju prometne nesreče smo s tehničnim posegom skupaj s člani PGD Moste rešili nepoškodovanega voznika (vozilo je bilo zaklenjeno, na levem boku, voznik v vozilu). Razsvetljevali smo mesto nesreče, odklopili akumulator, urejali promet, postavili vozilo z boka nazaj na kolesa in nudili pomoč pri nalaganju vozila na vlečno vozilo. V Gasilskem domu je bilo v pripravljenosti še 5 gasilcev. Na intervencijo so izvozili tudi člani GEŠP iz PGD Kamnik, a njihova pomoč k sreči ni bila potrebna; prisotna je bila tudi Policija. Intervencija je za naše društvo trajala do 23:02 ure.

image1 image2