Prostovoljno gasilsko društvo Komenda

ZAKLJUČEK GASILSKIH MLADINSKIH TEKMOVANJ ZA LETO 2019

30.11.2019

Danes 30.11. je v organizaciji PGD Moste potekalo še zadnje tekmovanje za gasilsko mladino GZ Komende in GZ Kamnik. Tekmovanja v pikadu se je udeležilo 14 društev s preko 1760 igralci. PGD Komenda je z eno zlato medaljo Haidi Trebušak, eno srebrno medaljo Nika Mencigar in tremi bronastimi medaljami Julijan Marolt, Nik Muhič in Nina Mikelj skupno osvojila drugo mesto. Po končanem tekmovanju smo razglasili tudi skupnega zmagovalca celoletnih tekmovanj in zmagovalni pokal je domov odnesla ekipa mladih gasilcev iz PGD Komenda, drugo mesto so zasedli mladi gasilci iz PGD Šmarca in tretje mesto PGD Križ, PGD Moste so letos osvojili 8 mesto. Pokal skupnega zmagovalca je zahvala mladim gasilcem za celoletno delo, obenem pa je tudi poplačilo mentorjem, ki svoj čas namenjamo mladim gasilcem. Bravo gasilska mladina!

SKUPNI REZULTATI 2019

Značke: ARHIV OBVESTIL · GASILSKA MLADINA · TEKMOVANJA